Özel güvenlik şirketleri alanında faaliyet gösteren ve bugün Türkiye' nin en önde gelen şirketleri arasında faaliyet göstermeyi planlayan PRENS GÜVENLİK A.Ş 2011 yılında kurulmuş olup, ilk kurulduğu gün ki heyecanını hala sürdürmektedir. Hızla değişen çağın getirdiği fırsatları hissederek hizmet sunabilen, kısacası değişimle uyum içinde olup, değişimi yöneten şirketler arasındadır. PRENS GÜVENLİK A.Ş yepyeni bir yüzyıla, değişimi yani hayatın ritmini şirket kültürüne taşıyarak adım attı. Değerlerimiz, vizyonumuz ve misyonumuz değişime uyum sağlamak ve hep birlikte hareket edebilme kabiliyeti sürekli gündemimizde olmuştur.

5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” kapsamında faaliyetlerini sürdüren şirketimiz; yönetim kadrosunun seçkin özellikleri sayesinde ve mevcut ayrıcalıklı ve deneyimli personel yapısı ile

Personelli Güvenlik Faaliyetleri kapsamında;

- Personel Güvenliği,
- Güvenlik Personeli Eğitimi ve Denetimi,
- Risk Analizi Yapılması,
- Koruma ve Güvenlik Planlarının Yapılması,
- VIP Koruma,
- Organizasyonların Güvenliği
- Liman Tesislerinin Güvenlik Değerlendirmesi ve Güvenlik Planlarının yapılması faaliyetlerini icra etmektedir.

Personelli Güvenlik alt Faaliyetleri kapsamında;

Turistik Otellerde, Alışveriş ve İş Merkezlerinde, Otomotiv Sektöründe, Liman ve Marinalarda, Hava Limanlarında, Tersanelerde, Sitelerde, İnşaat Sektöründe ve Kamu ve Özel Kurumlarda deneyimli ve eğitimli personeli ile güvenlik hizmetlerini yürütmektedir. Ayrıca kuruluşumuz bugüne kadar verdiği ve vermeye devam etmekte olduğu hizmetlere ilave olarak 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanun kapsamında faaliyet göstermektedir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

* Müşteri memnuniyetini, herkesin öncelikli iş olarak kabul etmek,
* Yapılan işte kaliteyi gözetmek,
* Dürüst ve güvenilir olmak,
* İşi ilk seferinde doğru yapmak,
* Kişisel sorumluluk almak ve işi sahiplenmek,
* Çalışanların yeterliliğini sağlamak, çağın gerektirdiği şekilde sürekli gelişmek ve geliştirmek.

 

Hızlı İletişim


Copyright 2012 PRENS GÜVENLİK A.Ş.